Huviringide uus hooaeg!

Eakate päevakeskuse huviringide uus hooaeg algab 02.oktoobril. Tegusate ringijuhendajate juhendamisel jätkavad: Ringid alustavad 02.oktoobril vastavalt ajakavale. Oodatud on kõik huvilised!

Koduste laste mänguhommikud

Rakvere Sotsiaalkeskus koostöös linnavalitsusega ootab iga kuu viimasel reedel 5-7 aastaseid koduseid lapsi mänguhommikule! Erinevate mängude ja tegevuste kaudu arendatakse 5-7-aastaste laste sotsiaalseid oskusi. Lastega mängivad ja tegelevad sotsiaalkeskuse tugispetsialistid. Esimene kohtumine toimub 29.09.2023 kell 10.00-12.00 aadressil Rakvere Vilde tn 2a, (keskmine välisuks, II korrus, saal). Mänguhommikud on Rakvere linna sissekirjutusega lastele tasuta! Palun andke …

Muudatus saunagraafikus

Alates 26.06.2023 saab sotsiaalkeskuses saunatada üks kord nädalas – REEDEL. Meeste saunaaeg reedel kell 9:00-12:00 Naiste saunaaeg reedel kell 12:00-13:00 Kolmapäeval sauna ei köeta, töötab dušš.

President Alar Karis külastas Rakvere sotsiaalkeskust

Tekst ja fotod Eesti Vabariigi Presidendi veebilehelt. FOTO: Raigo Pajula President Alar Karis ütles pärast kohtumisi Rakvere Riigigümnaasiumis ja sotsiaalkeskuses, et abi vaimse tervise probleemide korral peab olema noortele kättesaadav sõltumata sellest, kas noor elab suuremas või väiksemas omavalitsuses. „Kui Rakvere linn on korrastanud tugivõrgustiku lastele ja noortele vaimse tervise probleemide korral abi pakkumiseks, siis …

Kunstiringi tööde jõulueelne näitusmüük

Sotsiaalkeskuse eakate kunstringi tööde näitusmüügilt leiad toreda jõulukingituse või kaunistuse koju. Valminud on jõulukompositsioonid lauale ja seinale, maalid, dekoreeritud küünlad jms. Mitmed tööd on kaunistatud jõulutuledega (patareitoitel). Kauni käsitöö vaatamiseks ja ostmiseks tule E.Vilde 2a eakate päevakeskusesse tööpäevadel kell 9-15.

Loeng veebiturvalisusest 30.novembril

Lääne-Virumaa veebipolitseinik Getter Kangur räägib veebis varitsevatest ohtudest – petukõned, internetipettused, libaloosimised jms. Loeng toimub 30.novembril algusega kell 13 Rakvere sotsiaalkeskuse saalis (Vilde 2a). Kõik huvilised on oodatud!

Teenuste hinnakiri muutub 01.12.2022

Rakvere Linnavalitsuse korraldusega 31.10.2022 nr 682 uueneb sotisaalkeskuse teenuste hinnakiri alates 01.12.2022. Eakate päevakeskuse teenustes muutuvad saunateenuse ja pesu pesemise hinnad. Eakate päevakeskuse uus hinnakiri SIIN. Uued hinnad on kehtestatud ka sotsiaalkeskuse ruumide rendile.

Võtame tööle tugiisikud

Rakvere Sotsiaalkeskus otsib täistööajaga tugiisikuid, kellel on valmisolek töötada summeeritud tööajaga ning kelle peamisteks tööülesanneteks on toetavate teenuste pakkumine eakatele, peredele ja erivajadustega inimestele. Kandideerijatelt eeldame empaatiavõimet, kohuse- ja vastutustunnet, pingetaluvust, koostööoskust võrgustiku liikmetega, tahetotsida lahendusi keerulistes situatsioonides, teadmisi sotsiaalvaldkonnast ja erialast töökogemust. Tööle asumise aeg 2. jaanuarist 2023Kandideerijal esitada: kirjalik avaldus, CV ja haridust …

Liikumiskuu september sotsiaalkeskuses

Euroopa spordilinn Rakvere kutsus septembris liituma liikumiskampaaniaga. Rakvere sotsiaalkeskus korraldasid lisaks linna üleskutsele ka oma, sotsiaalkeskuse, sammuvõistluse. Aktiivselt osales kümme töötajat, kes tegid septembrikuu jooksul kokku 2 812 917 sammu. Täname ja tunnustame tublisid sammujaid! Sotsiaalkeskuses tegutseb ka Rakvere linna eakatele suunatud kepikõnni huviring. Koos käiakse iga ilmaga, kolmapäeval ja reedel kell 11.