Kontakt

E. Vilde 2a, 44316 RakvereTel 32 22 330
info@raksotsabi.ee
Reg.kood75026566
DirektorMairi Leemets
E-mailmairi.leemets@raksotsabi.ee
JuhiabiMerle Vallner
E-mailmerle.vallner@raksotsabi.ee
Eakate päevakeskusE.Vilde 2a, Rakvere
tel 32 22 331
riina.parn@raksotsabi.ee
Koduhooldus Pille Ilves
tel 5302 2237
pille.ilves@raksotsabi.ee
Laste päevakeskus E.Vilde 2a, Rakvere
tel 32 22 332
lastekas@raksotsabi.ee
Psühholoogid Maarika Kongi
tel 524 1219
mkongi@yahoo.com
Merje Õun
tel 5911 9200
merje.oun@raksotsabi.ee
Sandra Kaasik
tel 5199 4143
sandra.kaasik@raksotsabi.ee
EripedagoogTiina Pihlak
tel 5363 6865
tiina.pihlak@raksotsabi.ee
Sotsiaalpedagoog Maarika Nael
tel 5884 4430
maarika.nael@raksotsabi.ee
Peretöötaja Angela Jallakas
tel 5300 8775
angela.jallakas@raksotsabi.ee
Igapäevaelu toetamise
teenus
Tuleviku 8, Rakvere
tel 32 23 457
iet@raksotsabi.ee
Toetatud elamise teenustel 32 23 457
iet@raksotsabi.ee
Eakate päevahoid Lennuki 10-7, Rakvere
paevahoid@raksotsabi.ee
Teenuste koordinaatorRiin Reinpalu
tel 5378 8703
riin.reinpalu@raksotsabi.ee
Sotsiaalmaja Vabaduse 59, Rakvere
Pille Ilves
tel 5302 2237
pille.ilves@raksotsabi.ee
VarjupaikVabaduse 59, Rakvere
tel 38 700 66
Krista Schönberg
tel 5886 6010
krista.schonberg@raksotsabi.ee
Transporditeenus Lenno Kess
tel 529 6368